високоякісні інфузійні препаративикористовуються з 2001 року
приватне акціонерне товариство «Інфузія» – одна з лідируючих українських фармацевтичних компаній, що випускає високоякісні інфузійні препарати з 2001 року
  ПрАТ «Інфузія», на даний момент, виробляє більше 50 найменувань інфузійних розчинів, що користуються великою популярністю серед лікарської аудиторії.

  Висока якість лікарських засобів ПрАТ «Інфузія» забезпечується Системою управління якістю, розробленою згідно з вимогами Належної виробничої практики та сертифікованою у 2017 році.

 Для підтвердження відповідності Системи управління якістю та умов виробництва лікарських засобів вимогам Належної виробничої практики, ПрАТ «Інфузія» систематично та успішно проходить інспектування.

 Завантажити актуальну версію Сертифіката відповідності умов виробництва лікарських засобів вимогам Належної виробничої практики можна за посиланням: Cертифікат GMP.

 
Завантажити актуальну версію Додатка до Cертифіката GMP з переліком лікарських засобів можна за посиланням: Додаток 1.
 
   І ми не зупиняємося на досягнутому! Компанія активно розвиває асортимент своєї продукції для вітчизняного та зарубіжних фармацевтичних ринків.
   Наша головна перевага - унікальне поєднання цінностей компанії і особистих якостей співробітників.
   Нас знають, нам довіряють і рекомендують нашу продукцію!
Формула нашого успіху:
Потужна і сучасна
виробнича база
Вибудувана система збуту в регіонах України та країнах СНД
Висококваліфікований
персонал
Індивідуальний підхід до кожного клієнта
Тісна співпраця з науковим співтовариством та науково-дослідницькими інститутами
НОВИНИ
10.11.2021Наказом МОЗ України №2174 від 07.10.2021 зареєстровано лікарський засіб "МЕЛЬДІН, розчин для ін`єкцій 100 мг/мл по 5 мл у флаконах скляних, по 10 флаконів скляних у пачці"....детальніше
13.09.2021Опубліковано відомості про зміну складу посадових осіб емітента. Завантажити...детальніше
03.07.2021Наказом МОЗ Азербайджанської Республіки від 21.06.2021 зареєстровано лікарський засіб "Бутаргін, розчин для інфузій по 100мл у пляшці, по 1 пляшці у пачці"....детальніше